logotype
deco
Majoszka 1%
1% dla Majki

Szanowni Państwo!

Jeszcze jakiś czas temu nie przyszłoby mi do głowy, że w imieniu mojego dziecka będę zmuszona pisać „Apel o pomoc”. Życie pisze jednak różne scenariusze, a historia, która nas dotknęła może niestety przydarzyć się każdemu. Maja cierpi na bardzo rzadką wadę genetyczną, tzw. zespól „cri du chat” (zespół „kociego krzyku”).
Jest to ogólne opóźnienie psychoruchowe sprzężone z dodatkowymi wadami wewnętrznymi i małogłowiem. Jest cudowną, wrażliwą dziewczynką, która wymaga jednak nieustannego usprawniania i leczenia, ogromnych nakładów czasu, pracy jak i środków finansowych na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, edukacyjnego oraz na pokrycie kosztów leków, specjalistycznych badań i turnusów rehabilitacyjnych.
Moim marzeniem jest zagwarantowanie mojemu dziecku fachowej pomocy i rehabilitacji.
Dlatego też zwracam się z ogromna prośbą o pomoc finansową dla Mai i wpłatę środków pieniężnych, które pomogłyby w jej usprawnianiu, co z pewnością życie mojej córeczki uczyniłoby łatwiejszym i bardziej radosnym.

Podaruj Mai 1% swojego podatku!

Zgodnie z Ustawą o Działalności Pożytku Publicznego i Wolontariacie oraz znowelizowaną Ustawą o Podatku Dochodowym od Osób Fizycznych (PIT) możecie Państwo przekazać 1% swojego podatku dochodowego od osób fizycznych, zamiast fiskusowi, wybranej organizacji pożytku publicznego.

Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:


FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:2876 Stolarczyk Maja   – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać:

KRS: 0000037904,

a w polu "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE":  2876 Stolarczyk Maja

FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO

Licząc na Państwa otwarte serca – z poważaniem Marta Dzierżek

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.